Nasz sprzęt

Home / Nasz sprzęt

Niewątpliwie jednym z naszych atutów jest nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie wykorzystywane w trakcie leczenia.

Znieczulenie komputerowe Sleeper One

Podawanie znieczulenia z szybkością, z jaką jest wchłaniane do tkanek jest mniej bolesne niż wtłaczany pod ciśnieniem płyn za pomocą karpuli.

Maszynowe opracowywanie kanałów endomotorem

Specjalistyczny system do opracowywania kanałów korzeniowych  w szczególności  wąskich, trudnych do leczenia metodą tradycyjną, a także do powtórnego leczenia kanałowego.

Kamera wewnątrz ustna

Służy do wizualizacji stanu jamy ustnej na ekranie i obrazowego przekazania Pacjentowi informacji dotyczących potrzeb leczniczych . Pacjent dzięki temu urządzeniu może również monitorować postępy leczenia na każdym jego etapie.

E&Q Master

System wypełniania kanałów korzeniowych metodą termiczną – kanały wypełnione są szczelniej i dokładniej niż w metodzie tradycyjnej.

EMS perio-system

Wielofunkcyjne urządzenia do profilaktyki stomatologicznej, w leczeniu periodontologicznym i endodoncji.

Lupy stomatologiczne

Wykorzystywane w zabiegach endodontycznych.

Radiowizjografia cyfrowa

Nowoczesny sprzęt do wykonywania zdjęć radiologicznych zębowych. Wynik badania jest natychmiastowy, widoczny na ekranie również dla Pacjenta, a zdjęcie w zależności od potrzeb może podlegać obróbce komputerowej. Ważnym atutem jest również minimalna dawka promieniowania emitowana przez urządzenie.

System do wybielania zębów Beyond

Jednowizytowa droga do bielszego uśmiechu, która składa się z 3 seansów 10-15 minutowych, podczas których żel nałożony na zęby aktywowany zostaje światłem lampy. Dzięki temu na 1 wizycie można uzyskać  uśmiech bielszy nawet  o kilka odcieni.

Fizjodyspenser

W czasie zabiegów implantologicznych służy do przygotowania podłoża pod implant, może być również stosowany do gwintowania otworów i wkręcania implantów. Fizjodyspenser, to doskonałe wsparcie zapewniające maksymalną precyzję zabiegów.