Oferta

Home / Oferta

Przedstawiamy Państwu skróconą wersję naszej oferty. Każde zagadnienie przedstawione poniżej posiada swoje rozwinięcie i serdecznie zachęcamy się do zapoznania się ze wszystkimi usługami, które Państwa interesują.

Stomatologia zachowawcza i endodoncja

Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnostyką i leczeniem próchnicy zębów. Leczenie zachowawcze jak nazwa wskazuje ma na celu zachowanie zęba, czyli uratowanie go przed ekstrakcją.

Profilaktyka stomatologiczna

Wszyscy nie od dziś wiemy, że dużo łatwiej i taniej zapobiegać jest niż leczyć. Stąd przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę zabiegów profilaktycznych, które pozwalają utrzymać jamę ustną w najlepszym stanie zdrowia.

Stomatologia dziecięca

Liczne grono naszych pacjentów stanowią dzieci. Zachęcamy do umówienia dziecka na bezpłatną wizytę adaptacyjną, która ma na celu zapoznanie dziecka z gabinetem stomatologicznym tak by leczenie odbyło się bez strachu.

Stomatologia estetyczna

W trosce o piękne uśmiechy naszych Pacjentów oferujemy zabiegi wybielania zębów. Przy użyciu profesjonalnej lampy Beyond i odpowiednich preparatów już na pierwszej wizycie można uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu.

Protetyka stomatologiczna

Protetyka jest działem stomatologii, który specjalizuje się w poprawianiu układu zębów lub odtwarzaniu braków w uzębieniu. Możemy dla każdego z Państwa znaleźć najlepsze rozwiązanie i zaproponować kilka wariantów leczenia.

Ortodoncja

Prawidłowy zgryz to jeden z czynników warunkujących piękny i zdrowy uśmiech. Zapobiega powstawaniu ubytków próchnicowych, chorób przyzębia, schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych i ułatwia codzienną higienę.

Chirurgia stomatologiczna

W zakresie chirurgi stomatologicznej wykonywane są usługi gdy niemożliwe jest leczenie zachowawcze i protetyczne

Implantoprotetyka

Braki zębowe częściowe lub bezzębie nie zawsze ogranicza się tylko do stosowania protez ruchomych. Istnieją znacznie lepsze rozwiązania.