W trosce o piękne uśmiechy  naszych Pacjentów oferujemy zabiegi  wybielania zębów. Przy użyciu lampy Beyond i odpowiednich preparatów już na 1 wizycie można uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu.

Zabieg składa się z trzech 10-15 minutowych seansów, podczas których żel nałożony na zęby zostaje aktywowany światłem lampy. Metoda ta jest bezpieczna, szybka i daje wspaniałe efekty.

Innym rozwiązaniem w dążeniu do pięknego uśmiechu jest wybielanie zębów metodą nakładkową, gdzie do wykonanych  przez technika indywidualnych nakładek Pacjent aplikuje żel i nosi je według zaleceń lekarza.

Problemem wielu pacjentów jest przebarwienie 1 zęba po leczeniu kanałowym, przez co znacznie odróżnia się od pozostałych. Stąd też istnieje możliwość wybielenia martwego zęba poprzez kilkakrotną aplikację preparatu wybielającego do komory zęba. Po uzyskaniu satysfakcjonującego efektu ponownie zostaje on odbudowany materiałem kompozytowym.

Wysokie efekty estetyczne osiągamy również poprzez zmianę kształtu i barwy korony zęba za pomocą licówek i koron pełnoceramicznych.